Naprawa zamrażarek Piła

Jeżeli szukasz rozwiązania problemu z twoją zamrażarką to świetnie trafiłaś. Serwis AGD Piła Kopenko, świadczy usługi naprawiania zamrażarek w Pile i okolicy. Jesteśmy doświadczonym zespołem techników AGD gotowych odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać wątpliwości, udzielić profesjonalnej porady technicznej lub dokonać niezbędnych napraw. Zapoznaj się z naszą ofertą https://www.serwis-agd.pila.pl/. Nasi fachowcy są w stanie naprawić każde urządzenie niezależnie od producenta czy modelu.
Zdiagnozujemy problem. Naprawimy usterki mechaniczne, związane z czynnikiem chłodniczym oraz elektroniczne typowych zamrażarek. Naprawimy lub wymienimy termostaty, agregaty, uszczelki od zamrażarki a nawet spawamy i lutujemy przewody chłodnicze. Podłączamy nowe zamrażarki również w przypadku, jeśli sprzęt jest instalowany w zabudowie. Sprowadzamy odpowiednie części zamienne. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.
Zepsuta zamrażarka może zalewać mieszkanie i powodować psucie się przechowywanego w niej jedzenia. Dlatego w razie awarii ważna jest szybka reakcja serwisu i natychmiastowa naprawa.

Ekspresowo dojeżdżamy do Klientów w Pile i okolicy. Jeśli dysponujemy potrzebnymi częściami zamiennymi, naprawę jesteśmy w stanie przeprowadzić już podczas pierwszej wizyty. W przeciwnym razie szybko zamówimy i sprowadzimy potrzebne elementy.

Zawsze dbamy o to, by naprawa była dla Państwa opłacalna. Nie rezygnujemy przy tym z wysokiej jakości i krótkiego czasu wykonania.

Na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu!