Serwis AEG Piła

Serwisujemy sprzęt produkowany przez niemiecką markę AEG, producenta elektronarzędzi adresowanych do zawodowców i zaawansowanych amatorów, majsterkowiczów. W asortymencie produkowanego sprzętu znajduje się szeroki wybór narzędzi do obróbki metalu i drewna, sieciowych oraz akumulatorowych wiertarek, młotów udarowych, wyburzeniowych, młoto-wiertarek, szlifierek, pilarek oraz wyposażenia.
Początki marki AEG sięgają jeszcze XIX wieku i realizacji jednej z pierwszych na świecie wiertarek elektrycznych. Narzędzia ciągle projektowane są w Niemczech, jednak w większości przypadków ich produkcja odbywa się w Chinach.
Wyroby przeznaczone dla profesjonalistów to sprzęt mocny i wytrzymały. Urządzenia adresowane do majsterkowiczów nie są tak odporne a praca pod dużym obciążeniem grozi niestety awarią. Przestrzegamy aby używać sprzęt zgodnie z jego przeznaczeniem, ponieważ bagatelizowanie kryteriów określonych przez producenta często prowadzi do szybkiego wyeksploatowania urządzenia i awarii.
Jeżeli potrzebujesz serwisu AEG w Pile i okolicy zgłoś się do nas https://www.serwis-agd.pila.pl/, pomożemy Ci, naprawimy Twój sprzęt, wymienimy uszkodzoną część i damy Ci gwarancje na kolejne 12 miesięcy. Serdecznie zapraszamy.