Serwis Beko Piła

Jedną z oferowanych przez nas usług jest serwis Beko w Pile. W przypadku zepsucia się pralki objętej gwarancją, czyli zwykle przed upływem 24 miesięcy, jest zapewniony serwis pralek w ramach usługi gwarancyjnej. Jeżeli nie ma już gwarancji zgłoś się do nas. Firma Serwis AGD Piła Kopenko https://www.serwis-agd.pila.pl/, zapewniamy również serwis Beko. Marka Beko jest obecna na rynku w ponad 100 krajach na całym świecie, zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Urządzenia marki Beko są przyjazne użytkownikom, są łatwe w obsłudze, trwałe, praktyczne, energooszczędne i odznaczające się atrakcyjnym wyglądem. Beko oferuje również konkurencyjnie niską cenę urządzeń. Oraz marka dba o środowisko naturalne w trakcie procesu powstawania urządzeń.

Przyjrzyjmy się pralką Beko, są one wyposażone w nowoczesne silniki inwerterowe. Jego największą zaletą jest cicha praca, szczególnie w trakcie wirowania. Ponadto jest bardziej wydajny niż tradycyjne rozwiązania. Pralka Beko z silnikiem inwerterowym jest bardziej wydajna i efektywna energetycznie, a ponadto dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się zużycie mechanicznych części urządzenia. Grzałka pokryta powłoką niklu jest bardziej odporna na kamień oraz korozję i zapewnia bezawaryjną eksploatację przez wiele lat.

Proponowane przez Beko pralki posiadają pojemność od 5 do 10 kg. Ich głębokość wynosi od 37 do 60 cm, co sprawia, że bez względu na to, czy prowadzimy jednoosobowe gospodarstwo, czy nasza rodzina jest bardziej liczna, każdy z nas może dopasować produkt odpowiedni do naszych potrzeb i metrażu pomieszczenia.

Choć pralki Beko charakteryzuje duża niezawodność, czasami również w nich występują różnego rodzaju usterki. Jakie pojawiają się najczęściej? Świadcząc usługi serwisu Beko najczęściej wzywani byliśmy do takich awarii jak:

– Awaria bębna pralki – pralka Beko nie wiruje, powodem może być nieprawidłowo obracający się bęben, bądź usterka paska klinowego. W takim przypadku wykonujemy na przykład wyregulowanie naciągu paska. W przypadku jego zerwania konieczna będzie jego wymiana.

– Głośna praca – przyczyną tego może być poluzowane śruby lub zużyte amortyzatory mogą przyczyniać się do zwiększenia hałasu w trakcie prania.

– Awaria pompy i filtra – jeśli z pralki wycieka woda, przyczyną może być awaria pompy, uszkodzenie uszczelek pierścieniowych, może to też być zapchany filtr pralki.

– Problem z poborem wody – awaria może wiązać się z elektrozaworem lub usterką programatora sterującego elektrozaworem. Inną przyczyną jest niekiedy uszkodzenie hydrostatu, który nie jest w stanie określić, czy w bębnie znajduje się odpowiednia ilość wody i automatycznie może odprowadzać jej część z bębna.

Oczywiście w pralkach Beko możemy napotkać na inne problemy. Dlatego warto skorzystać z usług fachowca. Samodzielna naprawa pralek może skończyć się pogłębieniem problemu. W przypadku awarii pralki, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.