Serwis Gorenje Piła

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu Gorenje w Pile i z serwisu na terenie Piły, jak również okolicy. Sprzęt odwożony do klientów jest dezynfekowany przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego w celu ustalenia szczegółów,
Nasz serwis oferuje szeroki wachlarz napraw między innymi kuchenki mikrofalowej słoweńskiej marki Gorenje. Nasz wykwalifikowany zespół, zapleczem technicznym oraz dostępem do podzespołów, zdiagnozuje i wyceni koszty ewentualnej naprawy. Na przeprowadzone działania serwisowe udzielamy gwarancji.
„Wszystko dla domu” to slogan słoweńskiej marki Gorenje od jej powstania do dzisiaj. Dziś są wiodącym producentem sprzętów AGD na świecie, realizujących projekty przyjazne dla człowieka. Ich celem jest wygoda użytkowania i niepowtarzalny dizajn. Wśród zrealizowanych urządzeń znalazły się piekarniki, płyty grzejne, wyciągi kuchenne, lodówki, szafki i panele dekoracyjne a także mikrofalówki.
Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. Działamy na terenie miast Piła i jego okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą https://www.serwis-agd.pila.pl/.